Aprilli kuus alustanud grupid lõpetasid!

Aprilli kuus alustas meie 2-kuuliste programmidega lausa 5 gruppi!
Siin mõned jäädvustused tublidest lõpetajatest!!! 🙂

Kutsikakool, grupp I:
Tublid lõpetajad olid, üliaktiivne lustakas Jack Russel Asja, mänguhimuline ja tubli õppur Saksa lambakoer Bailey, usin ja püüdlik Jack Russel Välk (pildilt puudu) ning iseteadlik Labrador retriiver Ben (pildilt puudu). 🙂

Viimase tunni pingutused! 😛

Usin otsimine käib 😉

 

Kutsikakool, grupp II:
Tublid lõpetajad õpi- ja mänguhimuline Cane Corso Patrick, ülikiire ja lustakas õppur segavereline Tessa, uudishimulik ning mõtlik Basenji Yoko ning häälekas, kuid usin Saksa lambakoer Rex (pildilt puudu).
Olite megatublid ning mõnusat suve kõigile!

Patrick asja uurimas!

Kus need maiused siis on?

Kiire Tessa tõstmas klotse nagu poleks see miskit uut! 🙂

Kutsikakool, grupp III:
Selle lustaka grupi lõpetajad, uudishimulik ja sõbralik Kääbusšnautser Käpi, megachill, kuid samas ka väga õpihimuline segavereline Formu, usin õppija ning lustakas mängija Kääbusšnautser Margoo, kiire ning toimekas tegutseja segavereline Nöp (pildilt puudu).
Olite vinged! Kõike paremat teile edaspidiseks! 🙂 😉

Formu uudistamas Koertekool Lemmiku nuuskimismatte..mmm…

Ninatöö on väsitav töö!

Usin Margoo liigutamas nupukesi.

Käpi otsib head ja paremat!

Kaks sõpra leidsid teineteist 🙂

Kutsikakool, grupp IV:
Veel lõpetasid meie 2-kuulise kutsikakooli programmi järgmised usinad õppurid, häälekas ning kiire õppija Austraalia karjakoer Freddy, uudishimulik ning üllataja väike armas segavereline Bella, grupi noorim, lustakas ning taiplik segavereline Tuuli, kiire õppija ning tubli rattasõitja Prantsuse buldog Bella, ülisõbralik ning tubli k/k kääbustaks Bosse (pildilt puudu).
Megatublid ning usinad õppurid!
aprilli lopp

Vanemate koerte algkoolitus:

Samuti lõpetas meil üks vanemate koerte algkoolituse grupp, kus kahjuks kiirete elutempode tõttu oli viimases tunnis kohal ainult üks õpilane, ikka see kõige usinam segavereline Roxy, kelle muutused olid silmnähtavad ja suured! Tubli töö! 🙂 Vanemate koerte algkoolituse lõpetasid veel kiire õppur Kääbusšnatuser Juuli ning toimekas ja iseateadlik Malamuut Snowy, kes kahjuks viimases tunnis osaleda ei saanud.

Viimased 2 kuud olid täis rõõmu ning kindlasti ka pisut meelehärma, kuid ebaõnnestumised on vaid osa protsessist ning edasiviiv jõud!
Teiega koos veedetud aeg läks imekiirelt ning oli minu jaoks täis rõõmu ja toredaid hetki täis õnnestumisi!
Mõnusat suve kõigile ning järgmiste kohtumisteni! 🙂

Samuti suur suur aitäh meie sponsorile Platinum koeratoit, kelle imelised kingipakid rõõmustavad kõiki kursuse lõpetajaid! Aitäh! 🙂

Platinum-Koeratoit