Pakume jalutamisteenust Sinu sõbrale!

Hetkel pakume jalutamist järgnevates Pärnu piirkondades (küsi ikka kui Sinu piirkond ei ole nimetatud):
Rannarajoon,
Kesklinn,
Ülejõe,
Papiniidu-Mai,
Vana-Pärnu

Aja broneerimine toimub lehel ->    https://www.picktime.com/jalutamine
NB! Palun tee endale konto ning täida kõik väljad!

Lisaküsimuste korral palun saata e-mail -> koertekool.lemmik@gmail

jalutamine

Miks on koerale jalutamine oluline ja kasulik?!

 Jalutamine on koera jaoks üks kõige loomuomasemaid ning väga vajalikke tegevusi. Jalutamise käigus teiseks oluliseks tegevuseks põhivajaduste täitmise kõrval on nuuskimine ehk ninatöö. Ninatöö kaudu kogub koer infot kogu ümbritseva keskkonna ning seal liikunud inimeste ja teiste loomade kohta. Nuuskimine on stressi maandav tegevus, mis oma intensiivsuse tõttu on ka koerale samal ajal väga väsitav. 30min rahulikult nuuskimisega tegelenud koer on palju väsinum kui 30min kiires tempos niisama jalutanud koer. 
Jalutamist vajavad kõik koerad! See on väga oluline nende lihaste ja liigeste tervisliku seisukorra tagamiseks! Koer, kes elab oma majas ja saab veeta aega oma aias vajab samuti igapäevasel liikumist, kuna ükski koer ei läbi igapäevaselt aias selliseid vahemaid, mida nad teevad jalutades. Samuti ei täida oma aed vajadust uue info saamise kohta, mida saame ainult aiast väljas. Kui su koer jookseb hullunult aias ringi, siis on see ilmselgelt juba märk, et ta vajab liikumist ning mõttetööd ehk siis aiast välja viimist ja võimalust uute kogemuste saamiseks.
Tänapäeva elutempo on kiire ning vahest lihtsalt ei ole võimalik endal koera regulaarselt jalutama viia, kuid siin saamegi Meie Sind aidata! Kutsu meid oma koera jalutama ning sa ei pea muretsema, et ta peab jälle pika päeva üksi kodus veetma. Jalutame Sinu parima sõbraga Sinu kodu läheduses. Kui soovid, siis teeme jalutuskäigu ajal kontakti harjutusi, lihtsamaid tähelepanu ja fookuse hoidmise mänge ning saame sind abistada ka tirimisprobleemide korral.

 

Kus, Mis ja Kaua?

 • Maksumus:
  30 min- 8 €
  45 min – 10 €
  pikem aeg kokkuleppel
 • jalutaja tuleb kokku lepitud ajaks Sinu koju ning viib Su lemmiku jalutama
 • jalutamine toimub Sinu kodu läheduses
 • jalutamise ajal õpetame Sinu koerale soovi korral:
  * kontakti harjutusi, et koer jalutuskäigu ajal suudaks ka tähelepanu Sulle pöörata
  * praktiseerib lõdvas rihmas jalutamise õpetamise meetodeid
  * harjutab kõrvalkõndi selleks vajalikes olukordades
Lisa küsimuste korral palun saata e-mail -> koertekool.lemmik@gmail.com

Kes tuleb jalutama?

Jalutama viib Sinu lemmiku sõbralik ning avameelne Marliise. Marliise on 19. aastane rõõmsameelne neiu, kelle armastus koerte vastu on juba lapsest saadik.
Enda perre võeti kaukaasi ja hundikoera segu, siis kui Marliise oli 10 aastane. Marliiset huvitab koerte maailm väga ning kuna ta hetkel endale loomi võtta ei saa, siis on teiste koerte jalutamine just ideaalne võimalus endas siiski täita koertega tegelemise huvi ja seda arendada. Marliise ootab väga tutvumist erinevate uute koeratõugudega ning nende omapäradega. Marliise suurem soov on end edasi koolitada koerte käitumise ja koolitamise teemadel. Hobi korras on ta tegelenud koerte jalutmisega ligi 2,5 aastat, järjepidevamalt viimase aasta jooksul, mil on jalutanud erinevaid koeratõugude esindajaid.

Marliise jagab meie koolis õpetatavaid ja edasi antavaid positiivsel kinnistamisel põhinevaid koolitusmeetodeid.

marliise