Platinum koeratoit

Meie esimene ning üks põhi sponsoritest on kvaliteetne Platinum koeratoit
KODULEHT

Koerad teavad täpselt, mida nad tahavad: see peab olema liha – nii naturaalne ja värske kui võimalik. Täpselt nagu vanasti, kui nende esivanemad metsades omale söögipoolist jahtisid. Tänu lihale on meie neljajalgsed sõbrad igapäevaselt terved ja õnnelikud.

Koertekool lemmiku treeningruumis on saadaval erinevaid proovipakke. Kursusel alustajale ja lõpetajatele jagame erinevaid tooteid.

Platinum koeratoit
Rohkem infot Platinum koeratoidu kohta leiad meie blogist

Urr&Nurr lemmikloomapood

Urr&Nurr panustab, kursuste lõpetajate kingi pakkidesse, hea ja paremaga!

 

KODULEHT

 

Nutikas Lemmik

Arendavad mänguasjad lemmikloomadele. Nutikas Lemmiku toote valikust leiad erinevate raskusastmetega interaktiivseid lelusi.
Meie treeningruumist leiab üle 10 erineva mängu, millega saab tutvuda, mängida ja soovi korral ka endale soetada. Jagame infot ja räägime nippidest.
KODULEHT
Nutikas-Lemmik

 

Best Barf

Kõikide koerte ja kasside lemmik orgaanilised hõrgutised koos kõigi vajalike toitainetega. Sobivad hästi treenimiseks või vahepalaks.

Treeningmaius, mis hullutab trennis ka kõige pirtsakamaid koeri. Best barfi maiustused on 1 valgu baasil, seega sobib hästi isenditele, kellel on allergiaid või talumatusi. Oma maiustus ei maitse enam koerale? Pakume kohe trennis katsetamiseks! Trenni maius jäi üldse maha? Pole muret, meilt saad otse soetada parimat maiustust!
KODULEHT

 

 

Kullakuu


Kullakuu on pisike Eesti ettevõte, kelle eesmärk on edendada koerapidamiskultuuri ning seejuures pakkuda inimestele tooteid, mis nende koertele sobivad ja loomuomaseid vajadusi täita aitavad. Kullakuu valikus on erinevast materjalist 2-15m pikkuses jalutusrihmad, reguleeritavad traksid ning mänguasjad. Kõik Kullakuu e-poes müüdavad tooted on valminud käsitööna Eestis.

Kullakuu toodetega saab tutvuda meie treeningruumi nänninurgast. Võimalus on koertele trakse selga proovida, käes rihmasi proovida ja mänguasju uurida!
Koertekool Lemmik õpilastele on oma soodustus!
KODULEHT

 

Sniffy

Eesti väikeettevõtte, kes toob maale monoproteiiniga kuivtoitu ja maiustusi. Monoproteiin, mis see on?  UURI LÄHEMALT SIIT
Sniffy toote valikust leiad huvitava lihasisaldusega tooteid – nt ulukiliha, hobuseliha ja tursakalast. Koerad kiidavad!
Koertekool Lemmik õpilastele on oma soodustus!
KODULEHT