Meie sponsor!

Meil on rõõm teatada, et nüüdsest sponsoreerib meie klubi
Platinum koeratoit (www.koeratoit.ee)!

NATURAALNE PLATINUM KUIVOIT PAKUB KOERALE TÄPSELT SEDA, MIDA TEMA
SISEMINE HUNT NÕUAB!

Koerad teavad täpselt, mida nad tahavad: see peab olema liha – nii naturaalne ja värske kui võimalik. Täpselt nagu vanasti, kui nende esivanemad metsades omale söögipoolist jahtisid. Tänu lihale on meie neljajalgsed sõbrad igapäevaselt terved ja õnnelikud.

Platinum on kvaliteetne täistoit, milles on vähemalt 70% värsket liha ning sobib igas vanuses ja igat tõugu täiskasvanud koertele, samuti kutsikatele ja noortele koertele. Kui hunt murrab oma ohvri, saab ta temalt kätte kõik, mida vajab: liha ja taimed (süsivesikud, aedviljad, puuviljad ja ürdid) ning mineraalained, mis on ohvri kõhus eelseeditud ja seega hästi omastatavad.

Koeral on lihasööja seedetrakt. Toidu seedetraktis olemise aeg sõltub toitainete lagunemisest ja imendumisest, seega on raskestiseeditava toidu jaoks vaja pikemat seedesüsteemi. Erinevate loomade puhul on seedetrakti pikkus vastavalt looma keha pikkusele erinev, koeral on see näiteks vaid 6:1. Kehapikkuse ja seedetrakti vaheline seos aitab tõmmata paralleele looma söömisharjumustega. Liha on kõige paremini seeditav toit. Puhast taimset toitu, nagu hein ja põhk, on märksa raskem seedida. Tänapäeva koeratoitudes saavutatakse toidu taimse koostise vajalik eelseedimine selle kuumutamisel.

Platinumi naturaalne koeratoit on valmistatud viisil, mis võimaldab sellel kiiresti kõhus laguneda ja optimaalselt seeduda.
LÕHNAB KUI LIHA – MAITSEB KUI LIHA!

Meil on ülimalt hea meel ning loodame pikale koostööle nii hea ja kvaliteetse koeratoidu tootjaga kui seda on Platinum koeratoit!