Alusta kutsikakooli ONLINE programmiga Sinule sobival ajal!
Online koolitus kestab kokku 9 nädalat

Koolitus sisaldab:

  • 13 videoloengut erinevate koera kasvatamisega seotud oluliste teemade kohta
  • üle 30 õppevideo erinevate harjutuste ja trikkide iseseisvaks õppimiseks
  • kirjalikud materjalid, mis toetavad kogu õpitavat
  • Ligipääs materjalidele 1 aasta

Osalustasu ja tingimused:

85 € – Aktiivne osaleja – võimalus esitada küsimusi ja saata oma kodune treeningvideo, millele saad koolitaja tagasiside ning kommentaarid.
65 € – Passiivne osaleja – ligipääs kogu programmi kirjalikule- ja videomaterjalidele, puudub võimalus esitada lisaküsimusi ning saada tagasisidet.

Online koolituse õppematerjalid on jaotatud 9 tunniks, 1 tund = 1 nädala materjalid ja harjutused. Iga tunni alt leiate selle nädala uued kirjalikud- ja videomaterjalid, mille põhjal saate iseseisvalt läbida meie tavapärase kutsikakooli programmi võimalikult ligilähedaselt grupitundidele. Ideaalne võimalus neile, kellele ei sobi koolitusel osalemine ühel ja kindlal ajal või neile, kes elavad mujal Eestis, kuid sooviks just meie koolituse programmist osa saada.

Registreeri kiirelt SIIN või koertekool.lemmik@gmail.com
Lisa registreerimisel makse selgitusse Tellimuse number ning ka koera tõug või tõutus, koera vanus ning sugu.

Miks osaleda kutsikakoolis?

Kutsikakool on teejuhiks sinu ja koera vahelise positiivse kontakti loomisele, teineteise mõistmisele ning sügava ja usaldusväärse suhte loomisele.

Kutsikakoolis õpime, kuidas koeraga kontakti luua ning hoida. Õpime aru saama, mis motiveerib ning premeerib meie koera ning milliste tegevuste kaudu panustame enda ja koera vahelisse suhtesse. Samuti õpime erinevaid lihtsamaid kuulekuskoolituse elemente nagu: istu, lama, siia, anna, jmt. Arendame nende kaudu koera püsivust ning enesekontrolli.
Alustame erinevate vahvate trikkide õppimisega, mis arendavad nii koera füüsilist kui ka vaimset võimekust, parandavad kehataju ning panustavad koera üldistusvõimesse tulevikus.
Õpime mängima koeraga nii, et see panustaks meie suhtesse koeraga, mitte koera suhtesse mänguasjaga.
Läbi eelmainitud tegevuste ja harjutuste loome põhja, tänu millele suudame olla kontaktsed omanikuga ka seltskonnas ja teiste koerte läheduses.

Kutsikakoolis loome alustala sinu ja su lemmiku heale suhtele ning kahepoolsele koostööle!
Praktiseerime positiivsel kinnistamisel põhinevaid, vägivallatuid, treeningmeetodeid.

Pea alati meeles, et kutsikas őpib

läbi kogemuste, nii heade kui halbade!

Kuidas luua Online keskkonda konto ning siseneda keskkonda: