Uued grupid alustavad:

21. aprill (P) kell 17.00 Viimane grupp sel kevadel!

Pane ennast juba kirja!

enesekindlad jalutuskäigud

# Kas unistad harmoonilistest jalutuskäikudest oma koeraga, aga tegelikkus on midagi hoopis muud?
# Kas käite justkui kahel erineval jalutuskäigul, kus üritad oma koeraga meeleheitlikult kontakti luua, kuid tema laseb end sinu kohalolust üsna vähe segada?
# Või muudavad su koera murelikuks teised koerad / inimesed / jalgratturid / tuvid / kahtlase välimusega prügikastid?
# Kas vastutus jalutuskäigu õnnestumise eest lasub täielikult sinu õlul ning tunned, et kui sa oma koera pidevalt ei suuna, ei suuda ta teha õigeid otsuseid?
# Äkki tahaksid lihtsalt saada uusi nippe, millega koos veedetud aega rikastada ning suurendada sidet enda ja koera vahel?

Kui vastus vähemalt ühele neist küsimustest on jaatav, siis on see kursus mõeldud just Sulle!

Paljud koerte käitumismustrid, mis on inimeste silmis sobimatud, näiteks haukumine, rihma otsa sööstmine, rihma hammustamine, aga sageli ka tirimine, on tingitud koera ebakindlusest ja stressist, millele kindlasti ei aita kaasa ka see, kui omanik rihma teises otsas ei tea, mida ette võtta. Hirmunud või äreva koera karistamine või lakkamatu käsutamine/keelamine ei kipu looma püsivaid lahendusi.
Sellel kursusel anname kümne nädala jooksul sulle teadmised ja vahendid, mis suurendavad nii sinu kui su koera enesekindlust, et koer oskaks teha õigeid valikuid ning saaksite koos veedetud aega tõeliselt nautida ilma, et peaksid pidevalt ümbritseval silma peal hoidma. Selle saavutamiseks mängime kursuse käigus läbi umbes 20 mängu, mis on suunatud erinevate probleemide lahendamisele, ning viimases kahes tunnis paneme oma uued oskused ka päris maailmas proovile. Ühtlasi saad kaasa teoreetilised teadmised sellest, miks koerad ühel või teisel moel käituvad, et saaksid oma neljajalgset pereliiget paremini toetada ja mõista.

700 m2 suuruses hallis on korraga vaid neli koera, seega mahutame ära ka suurema mugavustsooni või iseloomuga koerad. Kursusel osalemise eeldus on siiski, et koer on varasemalt käinud mõnel koolitusel, suudab luua omanikuga kontakti ning ei ole teiste koerte läheduses nii ärevuses või hirmunud, et ei suuda üldse keskenduda – nii tagame, et ei omanik ega koer satu olukorda, milles tal ei ole võimalik edukas olla. Kui arvad, et sinu koeraga võiks nii juhtuda, siis palun tule alustuseks eratundi või kutsu meid koduvisiiti tegema.

Kus, Mis ja Kaua?

 • koolitus toimub Mere tn. 7 kaarhallis,  Pärnus
 • koolitus kestab 10 nädalat
 • 1 x nädalas (45 min) praktiline tund treeningruumis, iga nädal samal ajal
 • 2 viimast tundi toimuvad õues, eelnevalt kokkulepitud kohas
 • koolitus sisaldab lisaks toetavaid videomaterjale iga tunni kohta meie online keskkonnas (ligipääs 6 kuud)

Koolitusel osalemise tingimused:

 • koertele igas vanuses
 • grupi suurus max. 4 koera
 • koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud
 • koolituse maksumus – 165 €
 • koolitusele registreerimiseks vajalik 35 € ettemakse, ülejäänud summa võimalik tasuda kahes osas.
 • koolitus toimub kui registreerunud on min. 3 koera
 • diplom väljastatakse koerale ja koerajuhile, kes on osalenud vähemalt 8 praktilises tunnis.

Boonus:

 • koolitust toetav Online keskkond– videod ja kirjeldused harjutustest. Võimalik kodus uuesti kõik harjutused ja nende kirjeldused läbi vaadata. Kui mingil põhjusel ei saa ühes tunnis osaleda, siis on online keskkond hea võimalus grupi tegemistest mitte maha jäämiseks.
 • Facebooki tugigrupp
 • Ühised jalutuskäigud

Koolitust Enesekindlad jalutuskäigud viib läbi Kristiina Kõrvas, kelle kohta saad lugeda lisainfot siit.

Huvi korral palun saata e-mail aadressile: koertekool.lemmik@gmail.com

Ei ole probleeme ilma lahendusteta…