Enesekindlad jalutuskäigud

Current Status
Not Enrolled
Price
150
Get Started

Paljud koerte käitumismustrid, mis on inimeste silmis sobimatud, näiteks haukumine, rihma otsa sööstmine, rihma hammustamine, aga sageli ka tirimine, on tingitud koera ebakindlusest ja stressist, millele kindlasti ei aita kaasa ka see, kui omanik rihma teises otsas ei tea, mida ette võtta. Hirmunud või äreva koera karistamine või lakkamatu käsutamine/keelamine ei kipu looma püsivaid lahendusi.
Sellel kursusel anname kümne nädala jooksul sulle teadmised ja vahendid, mis suurendavad nii sinu kui su koera enesekindlust, et koer oskaks teha õigeid valikuid ning saaksite koos veedetud aega tõeliselt nautida ilma, et peaksid pidevalt ümbritseval silma peal hoidma. Selle saavutamiseks mängime kursuse käigus läbi umbes 20 mängu, mis on suunatud erinevate probleemide lahendamisele, ning viimases kahes tunnis paneme oma uued oskused ka päris maailmas proovile. Ühtlasi saad kaasa teoreetilised teadmised sellest, miks koerad ühel või teisel moel käituvad, et saaksid oma neljajalgset pereliiget paremini toetada ja mõista.

Online vormis on 8 tundi, iga nädal tuleks läbi töötada ühe tunni materjalid, kuid muidugi teha igat harjutust vastavalt enda ja oma koera võimekusele, võimalustele ja ka vastavalt sellele, kui kiiresti toimub areng ja uute harjutuste õppimine ja kinnistamine. Selleks, et koeral tekiks seos ja see kujuneks harjumuseks on vaja korduseid! mõnel koeral rohkem, mõnel vähem. Toimeta vastavalt enda koerale!

Küsimuste korral pöördu oma treeneri poole või saada meile email koertekool.lemmik@gmail.com