Kutsikakool – koha broneerimine grupis

Palun vali endale sobivaim koolituse aeg (Vali grupp) ning broneeri koht grupis!

Koha broneeringuks tuleb tasuda 35 € koolituse tasust.
Peale makse laekumist kinnitub lõplikult koht grupis.

 

35,00 

Kirjeldus

Kutsikakoolis õpime, kuidas koeraga kontakti luua ning hoida. Õpime aru saama, mis motiveerib ning premeerib meie koera ning milliste tegevuste kaudu panustame enda ja koera vahelisse suhtesse. Samuti õpime erinevaid lihtsamaid kuulekuskoolituse elemente nagu: istu, lama, siia, anna, kõrval jmt. Arendame nende kaudu koera püsivust ning enesekontrolli.

Alustame erinevate vahvate trikkide õppimisega, mis arendavad nii koera füüsilist kui ka vaimset võimekust, parandavad kehataju ning panustavad koera üldistusvõimesse tulevikus. Õpime mängima koeraga nii, et see panustaks meie suhtesse koeraga, mitte koera suhtesse mänguasjaga. Läbi eelmainitud tegevuste ja harjutuste loome põhja, tänu millele suudame olla kontaktsed omanikuga ka seltskonnas ja teiste koerte läheduses.

Kutsikakooli ootame koeri alates 3,5 elukuust alates kuni esimese eluaasta täitumiseni.
Vanemate koertega võiks juba osaleda meie Tase 1 ja Tase 2 jätkukoolitustel.
Kutsikakool kestab 10 nädalat, 1 tund 1x nädalas, iga nädal samal ajal.
Koolitus maksab 175 €/ eelkoolituse läbinutele meie koolis 165 €.

Ennem kutsikakooli on soovituslik osaleda ka meie kutsikate eelkoolitusel (koertele alates 10. elunädalast)- samuti võiks eelkoolitusele tulla juba vanema kutsikaga kui on näha, et koer on kartlikuma olemusega- antud koolitus on just sotsiaalse poole arendamiseks ja tugevdamiseks.

Lisainfo

Vali Grupp

28. mai (T) kell 19.00, 18. juuli (N) kell 18.00