Uus sponsor – Pärnu Keskuse Taluturg!

Meil on ülimalt hea meel teavitada, et meie üheks uueks sponsoriks, kes kostitab meie tublisid koertekooli lõpetajaid imemaitsvate kookidega, on Pärnu Keskuse Taluturg!

Pärnu Keskuse Taluturul kohtuvad kõik eestimaised väiketootjad, tuues turule parima oma talutoodangust. Taluturg seisab selle eest, et hoida ja väärtustada oma kodumaiseid meistreid ning olla toeks Eesti väiketootjatele pakkudes üht müügikanalit turule tulemiseks ning oma kvaliteetse toodangu tutvustamiseks.

Pärnu Keskuse Taluturu kohvikus valmivad kõik pagari- ja kondiitritooted otsast lõpuni kohapeal, kasutades vaid naturaalset kraami meie oma talunikelt. Taluturu kohviku eesmärk on alati olnud tutvustada Eesti talunike toodangut suuremale ringkonnale, näidates kuidas heast toorainest saab imelisi ja lihtsa koostisega küpsetisi valmistada.

Mine sinagi Taluturule tervislikku Eesti toodangut proovima ning kindlasti ära lahku sealt ilma ühe imemaitsva koogikeseta! 😉 😛

Külasta ka Taluturu facebooki lehte, kust leiad alati kõige värskema info ning päevapakkumised üle Eesti asuvates Taluturu kohvikutes!
https://www.facebook.com/TaluturgParnu