Kutsikakool

Current Status
Not Enrolled
Price
150
Get Started

Kutsikakool on teejuhiks sinu ja koera vahelise positiivse kontakti loomisele, teineteise mõistmisele ning sügava ja usaldusväärse suhte loomisele.

Kutsikakoolis õpime, kuidas koeraga kontakti luua ning hoida. Õpime aru saama, mis motiveerib ning premeerib meie koera ning milliste tegevuste kaudu panustame enda ja koera vahelisse suhtesse. Samuti õpime erinevaid lihtsamaid kuulekuskoolituse elemente nagu: istu, lama, siia, anna, kõrval jmt. Arendame nende kaudu koera püsivust ning enesekontrolli.
Alustame erinevate vahvate trikkide õppimisega, mis arendavad nii koera füüsilist kui ka vaimset võimekust, parandavad kehataju ning panustavad koera üldistusvõimesse tulevikus.
Õpime mängima koeraga nii, et see panustaks meie suhtesse koeraga, mitte koera suhtesse mänguasjaga.
Läbi eelmainitud tegevuste ja harjutuste loome põhja, tänu millele suudame olla kontaktsed omanikuga ka seltskonnas ja teiste koerte läheduses.

Kutsikakoolis loome alustala sinu ja su lemmiku heale suhtele ning kahepoolsele koostööle!

Kutsikakooli ONLINE programmis pääsed ligi sammhaaval 13. loenguvideole, mis käsitlevad olulisi koera kasvatamise teemasid nagu toitumine, koera tervitamine, koera kehakeel, koera hooldamine, sportimine, ärrititest möödumine jne.

Online koolituse programm on jaotatud 9. tunniks, mis järgnevad praktilisel koolitusel läbitavaid harjutusi ning teemasid ehk siis on soovitavat materjalid töötada läbi 1 nädala jooksul peale antud nädala praktilist tundi. Iga nädala tunni alt leiate nii kirjaliku materjali kui ka videoõpetused erinevate harjutuste ja trikkide kohta, mida koolitusel osalejad tundides praktiseerivad. Samuti on võimalik antud koolitust läbida ka täiesti iseseisvalt ilma praktilistel tundidel osalemata.

Iga nädal pääsed ligi uutele teemadele, videotele ning õppematerjalidele (nägemiseks vajuta vastava tunni pealkirjale- nt. Kutsikakooli 1. tund).
Ligipääsu saamiseks järgmise tunni materjalidele tuleb läbi vaadata eelmise tunni videoloengud (leiad Topics alt), mis tõendab, et oled materjalid läbi töötanud, et koolitusel osalemise kasu oleks maksimaalne!

Küsimuste korral pöördu oma treeneri poole või saada meile e-mail aadressile: koertekool.lemmik@gmail.com

Kuidas luua Online keskkonda konto ning siseneda keskkonda: