Kutsikate eelkool – koha broneerimine grupis

Palun vali endale sobivaim koolituse aeg (Vali grupp) ning broneeri koht grupis!

Koha broneeringuks tuleb tasuda 15€ koolituse tasust.
Peale makse laekumist kinnitub lõplikult koht grupis.

15,00 

Kirjeldus

Kutsikate eelkool on mõeldud kõigile kutsikatele vanuses 10-16 elunädalat!

Kutsikad on oma loomu poolest väga uudishimulikud ning peale 7-8 elunädalat, mil nende elu muutub radikaalselt seoses uude koju minekuga, pead just sina muutuma neile teejuhiks ja turvatunde pakkujaks uutes olukordades.

8. elunädalaselt őpib kutsikas ära hirmu tähenduse, mil peame olema tähelepanelikud, et ta ei saaks sellel ajal negatiivseid emotsioone ega ehmataks. Samas on 8– 12. elunädal just sotsialiseerimise kõige magusam aeg, kutsikas on kőikidele mőjutustele äärmiselt vastuvőtlik, kőik mis ta őpib siirdub talle püsimällu! Sellest tulenevalt peaks sotsialiseerumine kõige uuega olema sel perioodil just täies hoos, et kutsikas ammutaks võimalikult palju uusi positiivseid kogemusi- tutvumine erinevate pindade, materjalide, helide ning muidugi ka inimeste ja teiste koertega. 

Kutsikate eelkoolis keskendume just erinevate uute positiivsete kogemuste loomise ning püsimällu juurutamisega. Samuti toimub tutvumine ja mäng teiste koertega, mis on kindlasti kutsika arengus väga oluline, et ta õpiks looma häid ning viisakaid suhteid teiste liigikaaslastega.

Kutsikate eelkool kestab 4 nädalat, 45min-1h 1x nädalas, iga nädal samal ajal.
Koolitus maksab 65€.

Kutsikate eelkool on hea aluspõhja loomiseks, et jätkata õpinguid meie kutsikakoolituse programmis.
Kutsikate eelkoolituse läbinutele koht kutsikakoolituse grupis 10 € soodsam!

Lisainfo

Vali Grupp

16. juuli (T) kell 18.00